برای دریافت جدید ترین آموزش ها و اخبار به کانال تلگرامی ما بپیوندید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: آموزش فلش زدن گوشی های glx با چیپست مدیاتک+دانلود

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX G6GLX G5GLX G4GLX G4 NFCGLX G3GLX G2GLX G1GLX Spider 1 sGLX Spider 1GLX SpiderGLX SpringGLX Spar
    محل زندگی
    تهران
    از ایشان 0 بار در 0 پست تشکر شده
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARES نمایش پست ها
    سلام ..
    این ارور وقتی که scotter رو لود میکنم میاد!!فایل پیوست 686
    سلام متاسفانه رام شما با گوشیتون هماهنگی نداره واسه همین این ارور رو میده.

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    asa
    محل زندگی
    ایران
    "

سلام این آموزش برای آسا 2 هم هست؟

برای آسا 2 هم فقط همین آموزش لازم هست مخصوصا که روی لوگو وایمیسته؟

3. Top | #13

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    از ایشان 311 بار در 184 پست تشکر شده
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط glx99 نمایش پست ها
    برای آسا 2 هم فقط همین آموزش لازم هست مخصوصا که روی لوگو وایمیسته؟
    بله با همین اموزش میتونید انجام بدید

4. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    asa
    محل زندگی
    ایران
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط Merfagha نمایش پست ها
    بله با همین اموزش میتونید انجام بدید
    از کدوم نسخه ی فلش تولز استفاده کنیم؟
    برای آسا 2

5. Top | #15

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    "
    از کدوم نسخه ی فلش تولز استفاده کنیم؟
    برای آسا 2
    از نسخه 3 استفاده کنید بهتره

6. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX pars
    محل زندگی
    تهران
    "
    سلام، اون بخش آخر که باید (دانلود رو زده باشیم) و سپس گوشی رو بصورت خاموش وصل کنیم، رو هم با فشردن دکمه کاهش صدا تا لوگوی جی ال ایک، تا بعد لوکو و هم بدون فشردن هیچ دکمه ای انجام دادم، اصلا دانلود رو انجام نمیده، حتی لودی چیزی که مثلا داره کاری انجام میده هم نشون نمی ده، برای فایل ایمیج هم توی ورژن جدید فلش تولز میگه باید همراه با اینکه اسکاتر رو انتخاب کردید، فایل ریکاوری رو هم انتخاب کنید، لطفا برای ورژنهای جدید فلش تولز هم راهنمایی بگذارید، در ضمن خیلی راهنمایی ها ایراد دارن، مثلا گفتید اسکاتر رو توی همون فایل خالی و مشخصی که قبلش فایل ریکاوری رو دانلود و استخراج کردیم (از حالت فشرده در آوردیم) بریزیم، حال اونکه برنامه فلش تولز فقط و فقط اسکاتری که توی فایل نصبی و اصلی خود فلش تولز ریخته بشه رو معتبر میشناسه(در جواب افرادی که می گن چرا با هر ورژن فلش تولز چک می کنیم، بازم اسکاتر رو نامعتبر می دونه، چون باید توی پوشه خود خودِ فلش تولز بریزید)(این یک ایراد که شما اصلا راهنمایی نکردین) دوم اینکه می گید باید فایل های نصب رو از لینک (https://androiddatahost.com/driver/android-cdc-driver) بریزید! اصلا سر زدین ببینید این لینک (حداقل)دیگه وجود نداره!؟سوم اینکه هی از این صفحه به اون صفحه ارجاع میدید و این کاربر رو سردرگم می کنه، بماند که شما بلدی چطوری می شه انجامش داد، ولی برای خواننده مطلب که اینکاره نیست، باید گام به گام، دقیق و بهتر اینکه با تصویر های مناسب ، آموزش رو پیش ببرید که هر چند شما تصویر گذاشتید، ولی آموزش کاملا گام به گام نیست، چون خودم هر چهار صفحه رو بارها زیر و رو کردم و ایراد ها رو خودم پیدا کردم، می گم زحمتی که کشیدین دچار نقصان هست... باز هم بماند که روشی که برای گوشی های پارس گفتید روی گوشی پارس ما جواب نداد، یعنی اصلا این فلش تولز کار خودش رو انجام نمی ده و پس از انتخاب گزینه دانلود(همه گزینه های محتویات اسکاتر تیک خورده، باز وقتی گوشی رو خاموش وصل می کنم چه با گرفتن دکمه کاهش صدا و چه بدون فشردنش اصلا عملی رو انجام نمیده ولی گوشی کاملا دقیق کار می کنه...
    ویرایش توسط M.A : 22.08.2020 در ساعت 11:06

7. Top | #17

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.A نمایش پست ها
    سلام، اون بخش آخر که باید (دانلود رو زده باشیم) و سپس گوشی رو بصورت خاموش وصل کنیم، رو هم با فشردن دکمه کاهش صدا تا لوگوی جی ال ایک، تا بعد لوکو و هم بدون فشردن هیچ دکمه ای انجام دادم، اصلا دانلود رو انجام نمیده، حتی لودی چیزی که مثلا داره کاری انجام میده هم نشون نمی ده، برای فایل ایمیج هم توی ورژن جدید فلش تولز میگه باید همراه با اینکه اسکاتر رو انتخاب کردید، فایل ریکاوری رو هم انتخاب کنید، لطفا برای ورژنهای جدید فلش تولز هم راهنمایی بگذارید، در ضمن خیلی راهنمایی ها ایراد دارن، مثلا گفتید اسکاتر رو توی همون فایل خالی و مشخصی که قبلش فایل ریکاوری رو دانلود و استخراج کردیم (از حالت فشرده در آوردیم) بریزیم، حال اونکه برنامه فلش تولز فقط و فقط اسکاتری که توی فایل نصبی و اصلی خود فلش تولز ریخته بشه رو معتبر میشناسه(در جواب افرادی که می گن چرا با هر ورژن فلش تولز چک می کنیم، بازم اسکاتر رو نامعتبر می دونه، چون باید توی پوشه خود خودِ فلش تولز بریزید)(این یک ایراد که شما اصلا راهنمایی نکردین) دوم اینکه می گید باید فایل های نصب رو از لینک (https://androiddatahost.com/driver/android-cdc-driver) بریزید! اصلا سر زدین ببینید این لینک (حداقل)دیگه وجود نداره!؟سوم اینکه هی از این صفحه به اون صفحه ارجاع میدید و این کاربر رو سردرگم می کنه، بماند که شما بلدی چطوری می شه انجامش داد، ولی برای خواننده مطلب که اینکاره نیست، باید گام به گام، دقیق و بهتر اینکه با تصویر های مناسب ، آموزش رو پیش ببرید که هر چند شما تصویر گذاشتید، ولی آموزش کاملا گام به گام نیست، چون خودم هر چهار صفحه رو بارها زیر و رو کردم و ایراد ها رو خودم پیدا کردم، می گم زحمتی که کشیدین دچار نقصان هست... باز هم بماند که روشی که برای گوشی های پارس گفتید روی گوشی پارس ما جواب نداد، یعنی اصلا این فلش تولز کار خودش رو انجام نمی ده و پس از انتخاب گزینه دانلود(همه گزینه های محتویات اسکاتر تیک خورده، باز وقتی گوشی رو خاموش وصل می کنم چه با گرفتن دکمه کاهش صدا و چه بدون فشردنش اصلا عملی رو انجام نمیده ولی گوشی کاملا دقیق کار می کنه...
    چک کنید که کابلتون ایراد نداشته باشه.
    یک بار هم با دکمه افزایش صدا تست کنید

8. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    asa
    محل زندگی
    ایران
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط Merfagha نمایش پست ها
    از نسخه 3 استفاده کنید بهتره

ممنونم از پاسخگوییتان

9. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    asa
    محل زندگی
    ایران
    "

لطفا برای نصب درایور ها کمی بیشتر توضیح بدید

وقتی می خوام درایور ها رو نصب کنم نمی دونم در اون فایلی که همه ی درایور هست باید چیکار کنم
    گوشی آسا رو می خوام فلش بزنم

10. Top | #20

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت
    "
    وقتی می خوام درایور ها رو نصب کنم نمی دونم در اون فایلی که همه ی درایور هست باید چیکار کنم
    گوشی آسا رو می خوام فلش بزنم
    فایل نصبی داره باید نصبش کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع