برای دریافت جدید ترین آموزش ها و اخبار به کانال تلگرامی ما بپیوندید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مقایسه آریا و گلگسی اس6

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX G6GLX G5GLX G4GLX G4 NFCGLX G3GLX G2GLX G1GLX Spider 1 sGLX Spider 1GLX SpiderGLX SpringGLX Spar
    محل زندگی
    مشهد
    از ایشان 15 بار در 4 پست تشکر شده
    "

مقایسه آریا و گلگسی اس6

یه مقایسه عادلانه بین دو پرچمدار
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

2. 4 کاربر از reza781120 به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    glx maad
    محل زندگی
    شیراز
    از ایشان 38 بار در 31 پست تشکر شده
    "
    پردازنده آریا 1.8 هست.

در ضمن باتری هم نرم افزارش زده داغونش کرده. در حد 1000 هم نیست از بس پر مصرف هست.
    سیم کارت دوم هم با مموری یکیه. یا سیمکارت دوم یا مموری

کیفیت ساسمونگ هم صد برابر بهتر از اینه.
    حتی شارژرش بهتر از اینه
    بنده در عرض 2 سال 6 شارژر عوض کردم بیش از 100 هزار تومان پیاده شدم.
    آخرشم سامسونگ خریدم

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX aria
    محل زندگی
    tehran
    از ایشان 2 بار در 1 پست تشکر شده
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudpalar نمایش پست ها
    پردازنده آریا 1.8 هست.

در ضمن باتری هم نرم افزارش زده داغونش کرده. در حد 1000 هم نیست از بس پر مصرف هست.

حتی شارژرش بهتر از اینه
    آخرشم سامسونگ خریدم

درود
    جناب اين گوشي آريا كه تازه آمده به بازار شما شارژر چه گوشي را چند بار عوض كرديد ؟؟؟؟!!!!!

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    spider, maad, rasa+
    محل زندگی
    تهران
    از ایشان 35 بار در 17 پست تشکر شده
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudpalar نمایش پست ها
    پردازنده آریا 1.8 هست.

حتی شارژرش بهتر از اینه
    آخرشم سامسونگ خریدم
    سلم. من 2 ساله اسپایدر دارم. کلا هم خیلی باهاش کار میکنم. محافظ هم براش نگذاشتم. بنظرم زیبایی طراح گوشی رو ازش میگیره. بارها هم از دستم افتاده زمین. تا الان نه گوشی خراب شده نه شارژر و نه حتی هدفونش. من به شخصه خیلی ازش راضی هستم. بعید می دونم آریا ضعیف تر باشه.

6. 2 کاربر از h_eftekhari به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX maad,GLX maad+,GLX Aria
    محل زندگی
    شیراز
    از ایشان 2 بار در 1 پست تشکر شده
    "
    ضمن عرض سلام و وقت بخیر باید یاداور بشم که گوشی اریا ایرانی نیست در ضمن اس 6 دیگه پرچمدار نیس و داره نوت 8 هم میاد میاد.در ضمن کیفیت سامسونگ بسیار بالاست.در ضمن اصلا این عادلانه نیست و سیپیو s6:
    4 هسته 2.1 و 4 هسته1.5.تازه دوربینش قابلیت فیلمبرداری اولترا اچ دی و ژئوتگینگ داره که صد تای اریا رو تو جیبش میذاره.تازه مهمتر اینکه شبکه 4جی نیست.4.5 جی هست.و سنسور های فشار سنج و ضربان قلب و spo2 داره.و مجهز به صفحه نمایش امولد هست که اریا اگر باتری 6000 هم داشته باشه بهش نمیرسه.
    بهتره صادق باشیم

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    glx maad
    محل زندگی
    شیراز
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxi34 نمایش پست ها

درود
    جناب اين گوشي آريا كه تازه آمده به بازار شما شارژر چه گوشي را چند بار عوض كرديد ؟؟؟؟!!!!!
    اسپارک جت ۱ اسپایدر ۱ ماد* همه این مدل ها را خریدم همشم خراب شد. جالبه شارژر ماد خریده بودم پول ماد هم گرفتند. جت وان دادند*
    شرکتی که عرضه نداره شارژر بسازه گوشی میسازه؟
    بامپر ماد که بادتونه؟ انتن کم میکرد اون همه پولش شد. کاور ژله ای هم پول دادیم جنس بی کیفیت خریدیم.

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    mad,pars
    محل زندگی
    خرمشهر
    از ایشان 1 بار در 1 پست تشکر شده
    "
    من 2680 و جی 5 و 3 تا ماد و یک پارس دارم . دو اریا هم سفارش دادم . همه اینا هیچوقت خراب نشدن. سوکت شارژون زیاد تعویض شده البته جی 5 و 2680 ولی ماد و پارس نه. گوشی ها نمیدونم بگم خوب بود یا بد. ولی ایراد اساسی نداشتن. ولی سر ی سری مسایل خیلی با پشتیبانی بحث کردم. مثلا تو شهر ما همراه اول فرکانس نهصد کار کرده تری جی. تک فرکانس و ماد نمیگرفت. 9 ماه شرکت منو سرکار گذاشت و زیر بار نمیرفت. اخرش گفتن پس بفرست .یعنی وقتی دیگه کم اوردن. ولی نخاستن بگن که ساپورت نمیکنه. همین الانشم همینه. منتها فورجی که اومد بی خیال شدم. این رام ها که حالا من بلدم فلش بزنم ولی این که مدام از مشتری بخای واسه اسم یا ایراد برو فلش کن حرفه ای نیست. یا اپدیت اوتا که میاد بعضی ها میگیره بعضی نمیگیره که فهمیدم باید imei رو بدی کارخونه. این یعنی خودشونم دیتا بیس منسنجم از محصولاتشون ندارن. یا دستبند خریدم سه بار تو یک ماه مرجوع شد به کارخونه و برگشت.از حق نگذریم هرچند کمی صادقانه ایراد ها رو گردن نمیگیرن ولی بالاخره حقو ی جوری به مشتری میدن و جبرانش میکنن.من به شخصه چون ابنا تو ایران سرهم میشه یا حالا تولید میشه به قول خودشون و موجب اشتغاله علاقه عجیبی به خرید از این شرکت دارم. اینقدر پروفایل خریدم شلوغه که همه میگن این همه گوشی واسه چی میخری. شاید چهار برابر اینی که تو پروفایلم هست برای دیگرانم جدا سفارش دادم. فقط واسه این که از ی جایی بلکن این صنعت پا بگیره. تو ایرانم.از اقای خیرابی نمیدونم کیه خوشم نمیاد چون مثلا همه کاره سایته ولی هیچوقت جواب نداد.
    ویرایش توسط amirdiba : 08.07.2017 در ساعت 13:42

10. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    glx maad
    محل زندگی
    شیراز
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirdiba نمایش پست ها
    من 2680 و جی 5 و 3 تا ماد و یک پارس دارم . دو اریا هم سفارش دادم . همه اینا هیچوقت خراب نشدن. سوکت شارژون زیاد تعویض شده البته جی 5 و 2680 ولی ماد و پارس نه. گوشی ها نمیدونم بگم خوب بود یا بد. ولی ایراد اساسی نداشتن. ولی سر ی سری مسایل خیلی با پشتیبانی بحث کردم. مثلا تو شهر ما همراه اول فرکانس نهصد کار کرده تری جی. تک فرکانس و ماد نمیگرفت. 9 ماه شرکت منو سرکار گذاشت و زیر بار نمیرفت. اخرش گفتن پس بفرست .یعنی وقتی دیگه کم اوردن. ولی نخاستن بگن که ساپورت نمیکنه. همین الانشم همینه. منتها فورجی که اومد بی خیال شدم. این رام ها که حالا من بلدم فلش بزنم ولی این که مدام از مشتری بخای واسه اسم یا ایراد برو فلش کن حرفه ای نیست. یا اپدیت اوتا که میاد بعضی ها میگیره بعضی نمیگیره که فهمیدم باید imei رو بدی کارخونه. این یعنی خودشونم دیتا بیس منسنجم از محصولاتشون ندارن. یا دستبند خریدم سه بار تو یک ماه مرجوع شد به کارخونه و برگشت.از حق نگذریم هرچند کمی صادقانه ایراد ها رو گردن نمیگیرن ولی بالاخره حقو ی جوری به مشتری میدن و جبرانش میکنن.من به شخصه چون ابنا تو ایران سرهم میشه یا حالا تولید میشه به قول خودشون و موجب اشتغاله علاقه عجیبی به خرید از این شرکت دارم. اینقدر پروفایل خریدم شلوغه که همه میگن این همه گوشی واسه چی میخری. شاید چهار برابر اینی که تو پروفایلم هست برای دیگرانم جدا سفارش دادم. فقط واسه این که از ی جایی بلکن این صنعت پا بگیره. تو ایرانم.از اقای خیرابی نمیدونم کیه خوشم نمیاد چون مثلا همه کاره سایته ولی هیچوقت جواب نداد.
    محصولات جدید چیزی به نام مونتاژ هم نیست. حتی کوچکترین پشتیبانتی نمیشوند. بنده از تلگرام یا گروه سروش بارها پیام دادم هیچ پاسخی ندادند. فقط مدعی هستند. رام های ماد همه داغون هست هم اعلان هم باتری. محصول توقف تولید خورد ولی درست نشد. این هست پشتیبانی جدیدا. اگر پای اشتغال هست شما محصول شرکت های دیگم بخرید اشتغال ایجاد میشه چهارتا وارد کننده و مغازه دار و سیستم حمل و نقل و گمرک و افرادی که در شرکت ها هستند سر کار میروند. جالبه روزی میگفتند تولید داخل امروز همان هم نمیگویند. تا چند وقت پیش ی جا گفتند مهم اشتغال هست خب آقا قاچاق هم اشتغال داره دیگه. شما وارد میکنید بقیه هم وارد میکنند چه فرقی دارید؟ فرقش این است اگر از جای دیگر بخریم دردسر نداریم قطعه موجود است محدود هم به نمایندگی های دزد نمشویم
    ویرایش توسط masoudpalar : 12.07.2017 در ساعت 14:34