برای دریافت جدید ترین آموزش ها و اخبار به کانال تلگرامی ما بپیوندید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: بررسی تبلت هیبریدی +w11

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    glx maad
    محل زندگی
    شیراز
    از ایشان 37 بار در 31 پست تشکر شده
    "
    نقل قول نوشته اصلی توسط daniel نمایش پست ها
    امکانات 4 گیگ رم و دوربین و سنسور انگشت و بدنه فلری حافظه داخلی 64 باتری 6000 میلی آمپر و فست شارژ وووووو ... با توجه به امکانات, قیمت خیلی پایینتر از بقیه برند ها هست
    در مورد باتری یا قدرت دوربین و پردازش رم ووووو همه شرکت ها (چه اپل و چه پشمک سازی سر کوچه) جرف هایی که میزنند تبلیغاتی هست و مقدارش کمتر از واقعی هست !! میتونید مثدار مکالمه یا کار با نت موبایل خودتون رو در واقعیت بررسی کنید و بعد به سایت سازنده موبایل تبلت یا لپ تاپت مراجعه کنی تا متوجه تفاوت مقدار شارژدهی تبلیغی با مقدار واقعی شوید.. البته مقدار مکالمه که بحث ش هست, احتمالن اشتباه تایپی هست ... دیگه هرچی برنامه نامربوط و بدرد نخور هم که روی یه موبایل نصب کنید نمیتونه میزان مکالمه رو از 46 ساعت به 12 ساعت برسونه ! احتمال زیاد میدم اشتباه تایپی باشه
    بله پس باطری هم الکی نوشتند .
    تست ها توسط یک سایت انجام شده وگرنه خود سونی معتقد هست دوروز ماندگاری باطری داره. سایت تست کننده تست های مربوط که انجام داده 10 ساعت پخش فیلم ثبت شده برای باطری 2300 و همان سایت تست انجام داده برای محصولات هوواوی با باطری 3000 یا 3200 دقیق یادم نیست پخش فیلم 8.5 ساعت بوده. و برای گوشی 4000 شما روی 14 ساعت اینا بزنید.
    حال آریا یک 10 ساعت به گفته سازنده و در عمل پایینتر خواهد بود.
    اوج فضاحت یعنی همین.
    شما همین را در گوشی ماد دارید. اگر خود بهینه اش نکنید در حالت استند بای نهایتش 16 ساعت جواب بده. بنده این را تست کردم مدتی به گوشی را فول شارژ میگذاشتم خانه هفت صبح تا 11 شب یا 10.5 شب. وقتی می آمدم شارژ گوشی یک درصد بود. گوشی هم در حالت پرواز. این دو روزی که نوشتند هم همان استندبای هست برا آیریا یک . همان آریا هم باطری 4000 دوست من خرید گفت مصرفش بالاست. بقیه هم اذعان داشتند به مصرف بالای باطری و شارژ دهی کمتر نسبت به باطری. کسی هم منکرش نیست.
    برای اشتباه تایپی هم بگم قبلا z1 داشتم فیلم که گرفتم دیدم hd فیلم میگیره. فرمتش فقط mp4 نبود. اینها نوشتند بودند کمتر hd و مقادیر کمتر از hd بعد خودم گفتم این hd 720 فیلم میگیره. مدتی درستش کردند بعد مجدد برش گرداندند و حذف کردند hd را. رفتم گفتم چرا؟ گفتند hd نرم افزاریه و نه سخت افزاری. انصافا کیفیت فیلم برداری خیلی خوب بود و همتراز گوشی های hd. ولی اینها زیر بار نمیرفتند. تو سر جنس زدند.
    این 12 ساعتم شما بگید عمرا اصلاح کنند. اینکه خود نمیدانند محصولی که مدعی مونتاژ هستند چه چیزیهایی دارد خنده دار هست.
    گوشی ماد مسئول گارانتی میگفت مموری 64 شما قبل خرید امتحان کن ببین جواب میده یا نمیده. گفتم مگه شما تست نکردی؟ گفت بله تست کردم و جواب نمیده. یک چیزی که با عقل و منطق من جور نبود. از یکی دیگه پرسیدم با قاطعیت گفت جواب میده.این فرد احتمال زیاد خود مموری 64 داشته گه گفته جواب میده. ولی مسئول گارانتی و اینا نبود. ما هم خریدیم دیدیم جواب میده. یعنی فردی که مدعیست مسئول گارانتی هست و از کم و کیف محصولات خبر داره اطلاعی نداشته. بعد هم میگویند 70 درصد بومی سازی کردیم. بشین تا منم باورم بشه.
    ماد را اصلا نمیدانستند چه چیزی هست که پیش فروش کردند. وقتی رسید به دستشان فهمیدند و مشخصات را عوض کردند. جالبه قبل ماد همان گوشی اصلی سازنده دستشان بود جتی زحمت دیدن مشخصات گوشی را به خود نداده بودند.
    همین آریا گوشی تولید شده در نمایشگاه بود. داشتم پست های کانال این انجمن را میخواندم به پست های آن موقع یعنی همان هایی که مربوط به نمایشگاه پارسال بود و آریا در نمایشگاه حضور داشت رسیدم دیدم ادمین کانال نوشته علی رغم اینکه شرکت گفته دوربین بکار رفته 21 هست ما رزولیشن 13 میبینیم. یعنی حتی نرم افزاریم 21 نبود. و نوشته بود احتمالا چون نسخه آزمایشی هست اینطور هست. همین الان در کانال اینستا شرکت بروید تبلیغش را با دوربین 21 میبینید.
    بتبلت W11 هم چیزی که دیده بودند رم 2 بود و ادمین کانال نوشته بود این هم احتمالا چون آزمایشی هست رم 2 داره. برای همین مشکوک شدم به این تبلت. هنوز هم مشکوکم و میدانیم ی چیزی را اینها پنهان میکنند.

و اما قیمت آریا یک. قیمت اصلی یا نزدیک به اصلی همان است که به مناسبت تولد شرکت پیش فروش کردند. قیمت هدایای همراه گوشی را از قیمت کلی پیش فروش کم کنید میرسید به قیمت اصلی. خیالتان تخت هیچ فروشنده ای نمیاد زیر قیمت یا بدون سود چیزی را بفروشه
    قیمت اصلی هم که 600 و خورده ای هست در چین.
    حال حساب کنید چین مونتاژ میکنه اینقدر ما که مونتاژ میکنیم نباید خیلی تفاوت داشته باشه. چون هر دو قطعات را می آورند و مونتاژ میکنند.
    یا تفاوت حداقلی باید داشته باشد.
    حال نسبت به سونی حساب کنید. تقریبا در یک حد هست قیمتی.همان مدل سونی را که گفتم کیفیت قطعات بالاتر پشتیبانی نرم افزاری بهتر 950. تفاوت در صفحه نمایش هست و رم. که آریا یک بهتر و دوربین و پردازنده سونی بهتر. بعد آریا پیش فروشش 900 هست. اون تحویل فوری.
    میبینید که با سونی هم خیلی تفاوت نداره
    محصول هم که رسید دستتان بعد چند ماه ، معیوب هست وباید بدوید دنبال درست شدنش. اونم آیا درست بشه یا نشه. من ماد خودم فرستادم گارانتی بردش عوش کردند درست نشد. مدعی هم بودند که قطعا درست میشه.
    ویرایش توسط masoudpalar : 19.11.2017 در ساعت 13:53

2. 1 کاربر از masoudpalar به خاطر این پست مفید تشکر کرده است

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    GLX G6GLX G5GLX G4GLX G4 NFCGLX G3GLX G2GLX G1GLX Spider 1 sGLX Spider 1GLX SpiderGLX SpringGLX Spar
    محل زندگی
    ک
    از ایشان 2 بار در 2 پست تشکر شده
    "
    سلام.
    من اواخر فروردین یکی از تبلت*های W10 رو از glx خریدم

این تبلت همون تبلت Onda Obook 10 هست که فقط اسمشو عوض کردن و حتی فکر کنم توی همون چین هم توی کارتون قرارش میدن (با توجه به فونت عربی روی کارتون که اگه کسی فونتای فارسی رو*داشته باشه هیچوقت از اون فونت استفاده نمیکنه) و میان اینجا با اسم تولید ملی میفروشن.

از این بگذریم،
    این تبلتا مشکل وای*فای دارن و کافیه فقط یه دیوار بین تبلت و مودم باشه و سرعت وای فای به یک کیلوبایت میرسه*.

به خاطر همین مشکل من ۲۰ تیر ۹۶ تبلت رو فرستادم برای گارانتی.
    بعد ا یک ماه تماس گرفتم گفتن در مرحله تسته
    ۴۵ روز بعد تماس گرفتم بازم گفتن در مرحله تسته.
    دوماه بعد بازم اینو گفتن. منم بهشون گفتم کره شمالی*توی این مدت ۲ تا موشک اتمی ساخت تبلت ما هنوز در مرحله تسته.
    از اون موقع هر عفته زنگ میزدم و وعده های بیخودی میدادن که فلان روز ارسال میشه.

تا اینکه بلاخره ۲۶ آبان تبلت رسید دستم! بعد از ۴ ماه و ۶ روز!

جالب اینجاست شکل همچنان پا برجاست و فقط تبلت رو فلش کردن و بعد از ۴ ماه با همون دست گذاشتن توی کارتون و برام فرستادن.

این تبلت توی سایت Onda هم گفته شده که مشکل وای فای داره.
    الان میتونید کامنتا رو ببینید
    Onda oBook 10 4GB RAM Intel Cherry Trail Windows 10 64GB 10.1 Inch Tablet

خدمات پس از فروش این شرکت از صفر هم پایین تره.
    الان پنج نفر از آشناهای*ما میخواستن W11 بخرن که من پشیمونشون کردم.

تولید ملی و... همش فرافکنیه.
    این پست رو هرجا بتونم منتشر میکنم. شما هم منتشر کنید.

به جای اینکه بازی آسفالت رو روش تست کنید، برید وایفایش رو*تست کنید.

4. 1 کاربر از moreza7 به خاطر این پست مفید تشکر کرده است

5. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    w11plus
    محل زندگی
    تهران
    از ایشان 0 بار در 0 پست تشکر شده
    "
    سلام.من ویندوز تبلتمو عوض کردم ولی صفحه لمسی و اینترنت کلا کار نمیکنه.درایوراشو پیدا نمیکنم واسه نصب.
    اگه میشه راهنمایی کنید.تبلتم w11plus هست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع