برای دریافت جدید ترین آموزش ها و اخبار به کانال تلگرامی ما بپیوندید
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: انتقادی در جهت حمایت از تولید ملی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    مدل گوشی
    Arya
    محل زندگی
    کاشان
    از ایشان 3 بار در 2 پست تشکر شده
    "

Angry انتقادی در جهت حمایت از تولید ملی

سلام خدمت همه بزرگواران
    من مثل خیلی از شماها یکی از حامیان تولید ملی هستم. بالغ بر 15 محصول مختلف از گوشی کلاسیک تا تبلت هیبریدی از محصولات شرکت خریداری کردم.
    و متاسفانه فقط در یک مورد به موقع تحویل شد.

فارغ از تمام مشکلاتی که داشتم، الان می خوام درباره تبلت w11+ بگم. انتقاداتم رو قرمز می کنم تا اگه مدیری وقت نداشت کامل بخونه، حداقل به خاطر خودش، بخاطر بقای کارخونه و به خاطر تولید ملی اینارو یه نگاهی بندازه

من در برج 7 سال 1396 یک عدد تبلت w11+ پیش خرید کردم تا بعنوان جایزه به مشتری هام بدم. هم تبلیغ بود و هم حمایت. متاسفانه تبلتی که قرار بود 15 آذر ماه به دست من برسه، موکول به دو ماه بعد شد و عملا این ارسال با تاخیر باعث شد من مجبور بشم از جیب یک جایزه دیگه به مشتری هام بدم. بدتر از اون اینکه اون کسی که تبلت رو در آذرماه خریداری کرده بود با منی که در مهرماه خریداری کرده بودیم، به یک اندازه پول دادیم و یک جور هدیه دریافت کردیم و حتی در یک هفته دریافت کردیم، یعنی من الکی 2 ماه زودتر برای خرید تبلت اقدام کرده بودم.

بعد از اون خوب امیدوار بودیم طبق گفته جی ال ایکس ارزش تبلت در بازار 1 میلیون و 400 هزار تومن هست. وقتی تبلت رو برای فروش گذاشتم، در کمال تعجب دیدم نمایندگی شرکت همون تبلت رو با همون قیمت پیش فروش گذاشته، یعنی اینجا هم ما گول خوردیم و عملا یک دروغ یا بی تدبیری بزرگ از طرف شرکت به ما تحمیل شد.

بعد از یک سال و اندی موفق به فروش تبلت شدم. خریدار من اقدام به تعویض ویندوز تبلت کرده بود و متاسفانه به مشکل بزرگ عدم امکان تعویض ویندوز برخورده بود و خیلی راحت تبلت خراب شده رو پس آورد و پولش رو پس گرفت. این هم یک اعصاب خوردیه دیگه.

با توجه به عدم وجود نمایندگی در شهر ما (البته قبلا هم که بود سواد و اطلاعات کافی هم نداشتن) تصمیم گرفتم خودم ویندوزش رو درست کنم. به سایت های higlx رفتم اما سایت بالا نیومد. با شرکت تماس گرفتم و بعد از یک نیم روز سایت درست شد یعنی حتی از وضعیت uptime سایت هاشون هم اطلاعی نداشتن. حالا که سایت بالا اومد و فایل های مورد نیاز رو دانلود کردم، متاسفانه آموزش بسیار ناقص و فایل های ناقص تر باعث شد باز هم نتونم کاری بکنم. طی تماس مجدد با شرکت هم به نتیجه ای نرسیدم و در تمام مراحل یا میگفتن ارسال کنید یا ببرید نمایندگی.

چند نکته هم بگم:
    1. متاسفانه نمایندگی ها فوق العاده بی سواد و بی اطلاع هستند.
    2. تعدادشون کمه.
    3. پاسخگویی شرکت در حد 0 و اطلاع کارشناسان هم زیر 0
    4. برخورد بعضی پرسنل به قدری بد هست که من فکر می کنم یه چیزی هم بدهکارم به شرکت و باید پرداخت کنم
    5. شرکت حتی یک بک آپ ساده از سایت ها و فایل ها و دیتا نداره که در موقع لزوم بهش رجوع کنه و هر چی به کارشناس میگیم میگه اینترنتمون قطعه.
    6. صفحات landingpage محصولات فوق العاده زیبا و گول زننده اما اطلاعات فوق العاده دروغ و گول زننده. به کارشناس هم گفتم یه جای این بهشتی که ساختید مینوشتید که ویندوز این تبلت قابل تعویض نیست آخه.
    7. الانم به قدری حالم افتضاحه فقط میخوام گریه کنم چون تصمیم داشتم با قرض و قوله یک شاهین 2 برای همسرم که آریا داره الان بخرم ولی واقعا دچار یک عذاب وحشتناک شدم.

متاسفم برای این شکل از پشتیبانی و خدمات پس از فروش
    در ضمن لطفا اگه کسی فایل های مربوطه رو داره مخصوصا winpe_amd64_auto.iso رو برام بفرسته چون هیچ جا پیداش نکردم.
    همین

2. 1 کاربر از seven7777777 به خاطر این پست مفید تشکر کرده است